2 жовт. 2023

Про підсумки проведення Тижня дорожнього руху

1 жовт. 2023

З Днем учителя!

Жовте листя в повітрі кружляє, І збираються в клин журавлі, Щедра осінь сьогодні вітає - Зі святом Вас, дорогіивчитоелі! Учні, батьки щиро вітоають педагогічний колектив ліцей з професійним святом.
28 вер. 2023

Разом до Перемоги!

28 вересня до Дня Захисників та Захисниць України учні, батьки , вчителі відправили з волонтерами привітання нашим воїнам
1 вер. 2023

Зі святом 1 вересня

З Днем знань!
29 серп. 2023

День пам'яті захисників України

29 серпня в Україні відзначається День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.
24 серп. 2023

З Днем Незалежності України!

22 серп. 2023

До Дня Незалежності України

Учнями закладу до Дня незалежності Ікраїни буде проведено виставку малюнків «Україна в умовах незалежності» «Під синім небом України заколосилася жита».
1 серп. 2023

Перейменування в Харківський ліцей № 160 Харківської міської ради

До уваги учнів, батьків, вчителів! Наша школа перейменована в Харківській ліцей № 160 Харкіської міської ради.
28 лип. 2023

День Української Державності

28 липня українці святкують День Української Державності - вдруге за історію.
13 лип. 2023

Лист освітян міста Голові Харківської військової адміністрації Синєгубову О.В.

ПІДПИСУЄМО Відкритий лист голові Харківської обласної військової адміністрації Синєгубову О.В.