Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №160 Харківської міської ради Харківської області

   





Наші досягнення

Вітємо призерів ІІ ( районного) етапу Всеукраїнських  олімпіад:

з ЕКОЛОГІЇ:

 

Федяєву Дар'ю (II місце) - вчитель Шалак Л.М.

 

з ГЕОГРАФІЇ: 

 

Часнова Івана (II місце) - 8 кл.

Аювджи Вероніку (II місце) - 10 кл.

Суховерхову Анастасію (III місце) - 10 кл. - вчитель Вожжова Н.Д.

 

з ТРУДОВОГО НАВЧАННЯ:

 

Ушакова Єгора (II місце) - 9 кл. - вчитель Шевченко Р.Р.

 

 

Вітаємо призерів та переможців конкурсу знавців української мови ім. П.Яцика та X Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім.Тараса Шевченка:

 

Пахомова Юлія (I місце) - 3 кл. - вчитель Фесенко С.Б.

 

Горбенко Мар'яна (I місце) - 4 кл. - вчитель СкріпайО.В. 

 

Жмурко Ольга (III місце) - 5 кл. - вчитель Садловська Л.С.

 

Рясна Аріна (III місце) - 7 кл. - вчитель Гаркавець А.О.

 

Пряхіна Єлизавета (II місце) - 11 кл. - вчитель Павлюк В.Я.

 

 

 

 

 

Вітємо учнів, які посіли призові місця на ІІ ( районному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіадах 2019/2020 н.р.                            Пряхіну Єлізавету, Гаміловську Дашу,  Жмурко Катерину, Горбенко Дарину,      Поліщука Богдана!

 

Вітаємо наших випускниць Кулабухову Анастасію з отриманням золотої медалі" За особливі досягнення у навчанні" та Хомкалову Єву з отриманням срібної медалі"За досягнення у навчанні"!!!
Вітаємо учнів 9-х класів Шубу Артема, Шатохіну Анастасію, Гаміловську Дар ю з отриманням свідоцтва з відзнакою!
Вітаємо команду учнів 9-В спортивного класу, які у квітні 2017 року посіли ІІІ місце у Міжнародних змаганнях з хоккею! Школа пишається Вами! 
Вітаємо команду дівчат- переможців районного етапу спортивних змагань " Шкільна баскетбольна ліга" 

Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 2016-2017 н.р.! 

Бєлушкіну Дашу - 2 місце з української мови 

Білоуса Микиту - 3 місце з фізики

Ярош Віроніку - 2 місце з правознавства

Воронкову Софію - 3 місце з фізики. хімії та української мови

Поліщука Богдана - 3 місце з хімії та української мови

 

 

Неляпіну Марію, Гаміловську Дарину, Натальченко Катерину  за участь у Х Всекураїнській філосовській історико-краєзнавчій конференції

" Пізнай себе, свій рід, свій нарід"!

 

Вітаємо Неляпіну Марію,

ученицю 11-Б класу, яка в листопаді 2015-2016 н.р.,

отримала диплом переможця у конкурсі " Моя Батьківщина- Україна" та

вийшла в обласний тур конкурсу-захисту учнівськіх наукових робіт МАН з роботою

" Втілення засобів козацької медицини в сучасній фітотерапії Слобожанщини."

Вітаємо! Зі срібною медаллю закінчив 2014-2015 н.р.  випускник 11 -А класу Набока Артем.

В 2014-2015 н.р. Бєлушкіна Даша отримала сертифікат учасника конкурсу " Мер міста".

Учень 10-А класу Градиській Олександр посів ІІ місце на обласній олімпіаді з трудового навчання.

Випуск 2014 року поповнив історію школи двома золотими медалістками. Ними стали Чулєєва Софія та Райкова Марина. Ми пишаємося Вами!

На святі "Останній дзвоник" учням-переможцям ІІ та ІІІ етапу Всеукраїнських учнів олімпіад вручено грамоти Адміністрації Фрунзенського району та управління освіти адміністрації Фрунзенського району. Вітаємо Набоку Артема, Жучкову Софію, Пензіну Поліну, Кулабухову Анастасію, Градиського Олександра, Веприцьку Марію. 

 

Вітаємо преможців ХХІ обласної виставки-презентації педагогічних ідей та технологій 

Нестеренко Ніну Іванівну, вчителя початкових класів

 

Вітаємо переможців VI Міжнародного тацювального фестиваля "Зеркальная струя"

Колектив анс. танця "Позитив" - І місце в категорії Ювенали

Колектив анс. танця "Позитив" - ІІІ місце в категорії Юніори

Вітаємо переможців VІІ районного фестивалю-конкурсу дитячої творчості "Місто майстрів - 2014"

Номінація «Соло» 15-18 років І місце - Веприцька Катерина

Номінація «Вишивка бісером» 11-14 років ІІ місце - Левада Аліна

Номінація «Технічне моделювання» 11-14 років І місце - Білоус Микита

                                                                  ІІ місце - Крамарчук Владислав

                                                                              ІІІ місце - Волков Валентин        

                       

 Вітаємо переможців районного етапу олімпіади „Путівка в науку”

з української мови

ІІІ місце -  Суховерхова Анастасія          

 

Вітаємо переможців Малих Олімпійських ігор - учнів 3-4 класів

 

 

Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 

 Світова література та російська мова
Фінякіна Ганна Дмитрівна - І місце, вчитель Павлюк Валентина Яківна (Вища, вчитель-методист)
Мащенко Ілона Олександрівна - ІІ місце, вчитель Павлюк Валентина Яківна (Вища, вчитель-методист)
Географія
Набока Артем Олександрович - ІІІ місце, вчитель Вожжова Ніна Дмитрівна (Вища)
Машкунова Олена Ігорівна  - ІІІ місце, вчитель Вожжова Ніна Дмитрівна (Вища)
Трудове навчання
Мачула Олена Владиславівна - ІІ місце, вчитель Читак Ольга Миколаївна (Вища, старший учитель)
Мельніченко Владислав Русланович - І місце, вчитель Хоменко Василь Олександрович (Вища)
Математика
Калениченко Вікторія Костянтинівна - ІІІ місце, вчитель Головінова Наталія Василівна (Вища, вчитель-методист)
Англійська мова
Гальцунов Вячеслав Сергійович - ІІІ місце, вчитель Воробйова Наталія В’ячеславівна (Спеціаліст ІІ катег.)
Основи економіки
Райкова Марина Ігорівна - ІІІ місце, вчитель Вожжова Ніна Дмитрівна (Вища)
Історія
Сидоренко Дарина Іванівна - ІІІ місце, вчитель Бондаренко Ольга Миколаївна (Вища)
Мельниченко Владислав Русланович - ІІІ місце, вчитель Лисенко Людмила Григорівна (Вища, вчитель-методист)
Черкашин Єгор Сергійович - ІІІ місце, вчитель Лисенко Людмила Григорівна (Вища, вчитель-методист)
Машкунова Олена Ігорівна - ІІ місце, вчитель Лисенко Людмила Григорівна (Вища, вчитель-методист)
Українська мова та література
Пензіна Поліна Богданівна - І місце, вчитель Садловська Лариса Сергіївна (Вища, старший учитель)
Фінякіна Ганна Дмитрівна - ІІІ місце, вчитель Павлюк Валентина Яківна (Вища, вчитель-методист)
Мащенко Ілона Олександрівна - ІІІ місце, вчитель Павлюк Валентина Яківна (Вища, вчитель-методист)
Машкунова Олена Ігорівна - ІІ місце, вчитель Сухно Зоя Олександрівна (Вища, старший учитель)
Хімія
Верлока Валентина Ігорівна - ІІ місце, вчитель Денисова Алла Федорівна (Вища)
 Чулєєва Софія Володимирівна - ІІІ місце, вчитель Денисова Алла Федорівна (Вища)
Біологія
Чулєєва Софія Володимирівна - ІІ місце, вчитель Шалак Людмила Миколаївна (Вища, вчитель-методист)
 Інформатика
Лісна Валерія Олександрівна - ІІ місце, вчитель Буковцева Ольга Миколаївна (Вища)
Основи правознавства
Алібаєва Елеонора Андріївна  - ІІІ місце, вчитель Бондаренко Ольга Миколаївна (Вища)
 

НИМИ ПИШАЄТЬСЯ ШКОЛА, МІСТО, КРАЇНА!!!