Результати моніторінгу якості освіти

Головним завдання  закладу освіти є забезпечення високої якості освіти та відповідності її потребам особистості. Сучасному суспільству потрібна людина творча та ініціативна, готова і здатна відповідати за власний добробут, добробут усього суспільства, бути  громадянином України, мати позитивне ставлення до себе, інших учнів, педагогів, ліцею, навчання.

Найкращі показники навчальних досягнень учнів за 2022/2023 навчальний рік за якістю освіти ( ІІІ-ІV рівень) серед паралелей:

5-Б – 84,3 %- класний керівник Чебнєва А.В.
5-А - 76,5 % - класний керівник Садловська Л.С.
6-Б – 74,3% - класний керівник Карпова Т.О.
7-А – 71,8% - класний керівник Головінова Н.В.
10-А – 64,2%  - класний керівник Гаркавець А.О.

В цьому році    нагороджені золотими медалями   учні 11-А класу   Кудрявцева Марія, Токар Денис
2 учня 9-х класів закінчили школу ІІ ступеня зі свідоцтвом з відзнакою:
Курбатов Кіріл, Гвазава Софія, Стєганцева Ангєліна, Мирний Владислав, Лопатіна Домініка, Козир Аліна

Презерами ІІІ (обласного етапу) Всеукраїнських учнівських олімпіад стали:

Печеська Марія (8Б клас) - ІІІ місце з географії;

Ісаєва Анна (10А клас) - ІІІ місце з історії; ІІ місце з фізики; І місце з правознавства. Увійшла у збірну команду міста Харкова з правознавства.

Команда учнів 9-А, 10-А та 11-А класів у складі  Токара Дениса, Ісаєвої Анни, Іванілової Дар'ї,  Рясної Аріни, Гвазави Софії   брала участь у міському конкурсі з основ БЖД, де посіли ІІ місце (учитель Железняк М.В.).

У 2020/2021 навчальному році в інтелектуальних конкурсах взяли участь 455 учнів, з них призерами стали:
Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник» - 66 учасників, з них отримали:
- диплом переможця в початковій школі – 8 учнів
- диплом ІІІ ступеня Регіонального рівня – 9 учнів