ХАРКІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ № 160
ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ПРОТОКОЛ № 10
засідання педагогічної ради
від 02.06.2023
Присутні: 32 особи
Відсутні: 4 особи
Порядок денний
1. Про виконання попередніх рішень
2. Про переведення учнів 1-4,5-8,10 класів до наступних класів .
3. Про зарахування екстернату Синельник Поліні, учениці 10 класу.
1. СЛУХАЛИ:
Шевченко Л. В., яка повідомила , що рішення попередньої педради виконані.
УХВАЛИЛИ:
Взяти інформацію до уваги.
2. СЛУХАЛИ:
Пасякову О.С., заступника директора, яка зазначила, що всі учні успішно закінчили навчальний рік , отримали річне оцінювання та можуть бути переведені до наступних класів.
УХВАЛИЛИ: перевести учнів 1-4,5-8,10 класів до наступних класів .
з 1-А до 2-А класу учнів згідно списку
1. № | П.І. |
1 | Богомолова Марія Сергіївна |
2 | Болобан Мілена Русланівна |
3 | Бутенко Домініка Олександрівна |
4 | Василенко Кіра Євгенівна |
5 | Верхотуров Максим Віталійович |
6 | Гнатюк Владислав Дмитрович |
7 | Жадько Данило Михайлович |
8 | Каплун Ксенія Василівна |
9 | Карпенко Ніка Євгенівна |
10 | Кучеренко Ксенія Сергіївна |
11 | Логвіненко Олександр Леонідович |
12 | Логунова Аріна Сергіївна |
13 | Марченко Тимофій Вадимович |
14 | Моргачова Злата Сергіївна |
15 | Попов Денис Євгенович |
16 | Потапенко Владислав Сергійович |
17 | Руденко Владислава Станіславівна |
18 | Сич Маргарита Ігорівна |
19 | Сіренко Кирило Юрійович |
20 | Філатов Владислав Сергійович |
21 | Ярошенко Артем Романович |
з 1-Б до 2-Б класу учнів згідно списку
№ | П.І. |
1 | Биценко Артем Олександрович |
2 | Глазунова Злата Ігорівна |
3 | Губарєв Марат Русланович |
4 | Дворічанський Максим Олексійович |
5 | Доценко Назар Олександрович |
6 | Журавльов Михайло Сергійович |
7 | Заєць Максим Володимирович |
8 | Карагодіна Софія Дмитрівна |
9 | Книш Полина Іванівна |
10 | Крутієв Денис Юрійович |
11 | Лямцева Анжела Олександрівна |
12 | Немировський Олексій Миколайович |
13 | Пашкова Ксенія Вікторівна |
14 | Плєхова Олександра Сергіївна |
15 | Романенко Дмитро Ігорович |
16 | Сівак Кирило Віталійович |
17 | Стукало Олександр Юрійович |
18 | Ткачук Даніяр Олександрович |
19 | Фадєєва Дар'я Олександрівна |
20 | Хлистун Злата Андріївна |
з 2-А до 3-А класу учнів згідно списку
№ | П.І. |
1 | Аліев Рабіт |
2 | Байцур Каріна Артурівна |
3 | Борисова Ася Вадимівна |
4 | Брисенко Максим Леонідович |
5 | Васильцова Софія Віталіївна |
6 | Верісокіна Софія Сергіївна |
7 | Головач Мілана Іванівна |
8 | Доморосла Аліса Сергіївна |
9 | Званцева Марина Артемівна |
10 | Іпатов Радмир Артурович |
11 | Колісник Роман Євгенович |
12 | Коновченко Макар Андрійович |
13 | Кравчук Аріна Олександрівна |
14 | Кривушкіна Ніколь Дмитрівна |
15 | Кубай Мирослав Максимович |
16 | Мамедова Есміра Сабухівна |
17 | Мироненко Поліна Олександрівна |
18 | Момот Марія Максимівна |
19 | Мясоєдова Маргарита Євгеніївна |
20 | Оленич Анастасія Сергіївна |
21 | Ольховська Діана Ігорівна |
22 | Череватенко Крістіна Романівна |
23 | Чернов Ілля Русланович |
24 | Шахова Марія Володимирівна |
25 | Шкода Віталіна Віталіївна |
26 | Янков Єгор Андрійович |
27 | Ярошенко Павло Олексійович |
З 2-Б до 3-Б класу учнів згідно списку
№ | П.І. |
1 | Бочаров Артем Максимович |
2 | Бударіна Кіра Олексіївна |
3 | Демченко Дарія Олександрівна |
4 | Качур Наталія Сергіївна |
5 | Коваль Матвій Романович |
6 | Комар Тимофій Євгенович |
7 | Котляр Данило Олександрович |
8 | Кривошей Нікіта Олександрович |
9 | Крячко Іванна Андріївна |
10 | Кузічкіна Тетяна Сергіївна |
11 | Липницька Анна Віталіївна |
12 | Лобанова Поліна Ростиславівна |
13 | Максьом Нікіта Дмитрович |
14 | Мовчан Сергій Дмитрович |
15 | Морозов Тимур Кирилович |
16 | Нагорняк Анастасія Володимирівна |
17 | Нагорняк Софія Володимирівна |
18 | Новікова Марія Олексіївна |
19 | Прядко Серафим В'ячеславович |
20 | Розсоха Кірілл Максимович |
21 | Розсоха Нікіта Максимович |
22 | Рой Софія Сергіївна |
23 | Стрельченко Максим Сергійович |
24 | Хрипкова Єва Євгенівна |
25 | Хрипкова Мілана Євгенівна |
з 3-А до 4-А класу учнів згідно списку
№ | П.І. |
1 | Бобошко Злата Сергіївна |
2 | Бурчаловська Олександра Денисівна |
3 | Буханцов Михайло Віталійович |
4 | В'юков Владислав Олександрович |
5 | Давиденко Ніколь Віталіївна |
6 | Динда Анна Костянтинівна |
7 | Дубович Кіра Антонівна |
8 | Іпатова Анастасія Артурівна |
9 | Колмакова Валерія Семенівна |
10 | Крилов Богдан Дмитрович |
11 | Лозинський Святослав Юрійович |
12 | Луценко Тимур Дмитрович |
13 | Морозов Максим Павлович |
14 | Новицька Мілана Олександрівна |
15 | Пономаренко Варвара Артемівна |
16 | Проскурін Гордій Сергійович |
17 | Романенко Катерина Олегівна |
18 | Ростомашвілі Георгій Йосипович |
19 | Середін Кирило Едуардович |
20 | Сидоренко Єгор Ігорович |
21 | Хворостянкіна Яна Філіпівна |
22 | Хухрянська Софія Олексіївна |
23 | Чекальська Вікторія Сергіїанв |
24 | Шопіна Поліна Юріївна |
25 | Шпак Євгенія Віталіївна |
з 3-Б класу до 4-Б класу учнів згідно списку
№ | П.І. |
1 | Блінов Денис Андрійович |
2 | Борох Єлизавета Дмитрівна |
3 | Вінніков Олександр Андрійович |
4 | Власенко Ксенія Олегівна |
5 | Гасумова Назан Агшинівна |
6 | Демченко Міхаель Ейтанович |
7 | Домчевський Максим Артемович |
8 | Дьячищенко Кирил Максимович |
9 | Запорожченко Діана Ігорівна |
10 | Козієнко Роман Віталійович |
11 | Колісниченко Мілана Володимирівна |
12 | Кондратенко Мирослава Сергіївна |
13 | Коржикова Кіра Євгенівна |
14 | Краснікова Дарина Олександрівна |
15 | Краснов Володимир Дмитрович |
16 | Мітченко Марина Андріївна |
17 | Москаленко Нікіта Олександрович |
18 | Москалець Гліб Максимович |
19 | Осьмачко Мирон Тарасович |
20 | Пікула Єгор Русланович |
21 | Політуча Кіра Михайлівна |
22 | Попов Арій Володимирович |
23 | Рябченко Сабріна Олександрівна |
24 | Селезньова Софія Русланівна |
25 | Тораман Емір Мусайович |
26 | Хашишо Софія Мазенівна |
27 | Храмичка Максим Костянтинович |
28 | Чижевська Злата Олександрівна |
з 3-В класу до 4-В класу учнів згідно списку
№ | П.І. |
1 | Биров Андрій Олексійович |
2 | Волошин Назар Дмитрович |
3 | Гаврілін Павло Михайлович |
4 | Герасимов Артем Сергійович |
5 | Єсіпова Софія Ігорівна |
6 | Кашкаров Максим Євгенович |
7 | Кірєєв Данііл Євгенович |
8 | Козаченко Вікторія Володимирівна |
9 | Козир Ксенія Олександрівна |
10 | Литвиненко Ілля Сергійович |
11 | Лобанов Михайло Ростиславович |
12 | Малик Вікторія Кирилівна |
13 | Мелешко Данило Миколайович |
14 | Орел Ярослав Дмитрович |
15 | Полякова Анастасія Олександрівна |
16 | Рудаков Данило Євгенович |
17 | Степанова Кароліна Юріївна |
18 | Чумак Мілана Олександрівна |
19 | Штиленко Юлія Дмитрівна |
20 | Ярликова Катерина Євгенівна |
з 4-А до 5-А класу учнів згідно списку
№ | П.І. |
1 | Антоненко Софія Станіславівна |
2 | Ахвердієва Софія Юріївна |
3 | Бараннік Єгор Вячеславович |
4 | Бєлєвцов Платон Костянтинович |
5 | Бєлєцький Тимофій Костянтинович |
6 | Бушев Тимофій Федорович |
7 | Вакуленко Софія Володимирівна |
8 | Ведяхіна Домініка Романівна |
9 | Головінова Анна Олександрівна |
10 | Грекова Єлизавета Романівна |
11 | Дубешко Денис Єгорович |
12 | Енгел Софія Владиславівна |
13 | Ізотікова Анастасія Олегівна |
14 | Лук'янченко Сніжана Вадимівна |
15 | Мішієва Аіша Артурівна |
16 | Мовчан Іван Дмитрович |
17 | Нетецька Злата Олегівна |
18 | Новіков Яків Вікторович |
19 | Параскевова Софія Георгіївна |
20 | Пашков Данило Вікторович |
21 | Поколодна Катерина Тарасівна |
22 | Резнікова Марія Павлівна |
23 | Савченко Павло Олександрович |
24 | Салтовська Аліса Андріївна |
25 | Сіпітіна Вікторія Віталіївна |
з 4-Б класу до 5-Б класу учнів згідно списку
№ | П.І. |
1 | Анохін Михайло Олексійович |
2 | Безсонов Микола Андрійович |
3 | Будко Кирило Дмитрович |
4 | Воловик Олександр Станіславович |
5 | Гончаров Артем Олексійович |
6 | Докуніна Анастасія Костянтинівна |
7 | Дядюн Ксенія Володимирівна |
8 | Журавльов Олександр Сергійович |
9 | Кіян Кіра Олегівна |
10 | Кравчук Єва Вікторівна |
11 | Міжура Єлизавета Євгеніївна |
12 | Неонет Денис Валерійович |
13 | Петрович Валерія Андріївна |
14 | Погребняк Марія Євгенівна |
15 | Слащова Кіра Юріївна |
16 | Смородська Анжеліка Дмитрівна |
17 | Соломаха Михайло Юрійович |
18 | Стичинський Павло Костянтинович |
19 | Стрілець Кирило Сергійович |
20 | Супрун Маріна Віталіївна |
21 | Ткаченко Маргарита Олександрівна |
22 | Томашевська Анна Андріївна |
23 | Устінова Крістіна Владиславівна |
24 | Фідря Валерія Андріївна |
25 | Філь Вероніка Сергіївна |
26 | Шуба Єгор Андрійович |
з 4-В класу до 5-В класу учнів згідно списку
№ | П.І. |
1 | Анісімов Глєб Євгенович |
2 | Ануфрієв Андрій Іванович |
3 | Балук Єва Олександрівна |
4 | Балук Тая Олесандрівна |
5 | Вінда Ярослав Андрійович |
6 | Глухов Максим Олексійович |
7 | Доценко Аліса Олександрівна |
8 | Єпіфанова Катерина Костянтинівна |
9 | Єсичко Мирон Олександрович |
10 | Колесник Микола Павлович |
11 | Колодій Денис Олексійович |
12 | Коношевич Гліб Олексадрович |
13 | Круглова Анна Володимирівна |
14 | Москаленко Марія Русланівна |
15 | Нікишина Віра Віталіївна |
16 | Полякова Вікторія Олександрівна |
17 | Ринкевич Олександр Юрійович |
18 | Сєдін Дмитро Денисович |
19 | Солошенко Гліб Русланович |
20 | Сосницький Денис Сергійович |
21 | Твердохліб Вікторія Романівна |
22 | Червоний Артем Сергійович |
23 | Шевченко Олесандра Олександрівна |
24 | Шульга Артем Сергійович |
25 | Юровська Саломія Сергіївна |
з 5-А класу до 6-А класу учнів згідно списку
№ | П.І. | |
1 | Ананьєв Микита Родіонович | |
2 | Антіпов Назарій Олександрович | |
3 | Бак Богдан Олександрович | |
4 | Боженко Максим Дмитрович | |
5 | Борисова Анастасія Вадимівна | |
6 | Будко Денис Дмитрович | |
7 | Васильцов Святослав Віталійович | |
8 | Грицай Вікторія Миколаївна | |
9 | Євсюкова Карина Олександрівна | |
10 | Золотухін Даніл Андрійович | |
11 | Кальницька Варвара Сергіївна | |
12 | Карлюка Юлія Сергіївна | |
13 | Козлов Єгор Олександрович | |
14 | Кравченко Ілона Іллівна | |
15 | Логунова Алісія Антонівна | |
16 | Миколаєнко Злата Станіславівна | |
17 | Морозова Поліна Сергіївна | |
18 | Обідченко Катерина Олександрівна | |
19 | Оленич Марія Сергіївна | |
20 | Олійник Діана Володимирівна | |
21 | Пєчніков Матвій Сергійович | |
22 | Приходько Владислав Денисович | |
23 | Самолюк Віталій Сергійович | |
24 | Слинько Владислав Віталійович | |
25 | Смородський Максим Дмитрович | |
26 | Старченко Віталій Ігорович | |
27 | Тєрєхов Дмитро Олександрович | |
28 | Шепілова Аліса Олександрівна | |
29 | Яцюк Тимур Андрійович | |
| з 5-Б класу до 6-Б класу учнів згідно списку № | П.І. | 1 | Александрова Аліна Михайлівна | 2 | Астапенко Уляна Олегівна | 3 | Барановський Єлисей Олексійович | 4 | Биценко Андрій Олександрович | 5 | Бунтовська Марія Сергіївна | 6 | Волошин Іван Олександрович | 7 | Гончаренко Софія Андріївна | 8 | Дементьєва Вероніка Сергіївна | 9 | Дунаєв Данііл Сергійович | 10 | Желєзняк Артем Андрійович | 11 | Журавльова Вероніка Сергіївна | 12 | Ісаєва Ангеліна Арзуївна | 13 | Калініченко Валерія Андріївна | 14 | Камишан Богдан Ігорович | 15 | Карагодіна Катерина Дмитрівна | 16 | Колісниченко Марія Денисівна | 17 | Комар Єгор Маркович | 18 | Лисенко Ніколіна Ігорівна | 19 | Літвін Всеволод Сергійович | 20 | Мирошниченко Ангеліна Віталіївна | 21 | Мінчук Ярослав Володимирович | 22 | Порощай Артем Сергійович | 23 | Савицька Вікторія Іллівна | 24 | Трофименко Анастасія Олегівна | 25 | Турченяк Артем Андрійович | 26 | Хитров Максим Денисович | 27 | Шеметова Ксенія Андріївна | 28 | Шеметова Марія Андріївна | 29 | Шуригіна Аріна Артурівна | |
з 5-В класу до 6-В класу учнів згідно списку № | П.І. | 1 | Анохіна Анастасія Сергіївна | 2 | Беседіна Анастасія Сергіївна | 3 | Бирова Кароліна Олексіївна | 4 | Верко Руслан Олександрович | 5 | Гончар Максим Сергійович | 6 | Горобець Владислав Олексійович | 7 | Гроза Вікторія Олександрівна | 8 | Дорошенко Владислава Олегівна | 9 | Капустін Євгеній Олегович | 10 | Кобзар Олександр Данилович | 11 | Колесник Станіслав Олексійович | 12 | Колесніченко Владислава Олегівна | 13 | Колосар Ярослав Дмитрович | 14 | Лапіна Євгенія Олександрівна | 15 | Лобанова Вікторія Ростиславівна | 16 | Максімова Катерина Михайлівна | 17 | Мамедов Самір Раміз огли | 18 | Москальов Дмитро Миколайович | 19 | Нефьодова Кіра Олегівна | 20 | Сведюк Богдан Андрійович | 21 | Тімохіна Анастасія Олександрівна | 22 | Ткаченко Кіра Костянтинівна | 23 | Чапуринський Микита Андрійович | 24 | Черкашин Кирило Ярославович | 25 | Шевченко Арсеній Дмитрійович | 26 | Ярова Поліна Максимівна | |
| | | |
з 6-А класу до 7-А класу учнів згідно списку № | П.І. | 1 | Агашеріфова Милана Борисівна | 2 | Аль Каусі Самір Махмудович | 3 | Аювджи Олена Миколаївна | 4 | Бакай Маргарита Павлівна | 5 | Білозеров Іван Романович | 6 | Бузінов Єгор Максимович | 7 | Вавенко Єлизавета Єгорівна | 8 | Вискребенцева Поліна В'ячеславівна | 9 | Гірченко Віктор Павлович | 10 | Головачова Каріна Артемівна | 11 | Головніна Єва Михайлівна | 12 | Горбенко Мар'яна Андріївна | 13 | Гудабандзе Ірма Давітівна | 14 | Іванівський Артем Сергійович | 15 | Іванченко Кирило Денисович | 16 | Іодловський Кирило Олегович | 17 | Калашніков Євгеній Юрійович | 18 | Кононенко Кирило Антонович | 19 | Кононенко Костянтин Ігорович | 20 | Косенко Діана Олексіївна | 21 | Макарійчук Матвій Олександрович | 22 | Нікітенко Матвій Станиславович | 23 | Пономаренко Анна Костянтинівна | 24 | Римар Алекса Сергіївна | 25 | Самойлова Марія Андріївна | 26 | Фесенко Кирило Ігорович | 27 | Цепко Єгор Олексійович | 28 | Янков Денис Андрійович | |
з 6-Б класу до 7-Б класу учнів згідно списку
№ | П.І. | 1 | Білівцова Дар'я Олександрівна | 2 | Гаміловська Марія Олегівна | 3 | Гашенко Наталія Заріфівна | 4 | Горсюков Данило Володимирович | 5 | Гурін Кирило Вадимович | 6 | Даниленко Олексій Юрійович | 7 | Дмитрієв Кирил Олексійович | 8 | Кононенко Роман Ігорович | 9 | Конощенко Владислава В'ячеславівна | 10 | Кравцова Марта Олексіївна | 11 | Кравченко Георгій Богданович | 12 | Лайс Маргарита Валентинівна | 13 | Лутай Артем Романович | 14 | Маліченко Софія Денисівна | 15 | Мережко Ян Юрійович | 16 | Надушкін Єгор Вікторович | 17 | Негуторова Мілана Ігорівна | 18 | Овчиннікова Уляна Валерівна | 19 | Оніщенко Аліса Романівна | 20 | Польшина Марія Костянтинівна | 21 | Распопіна Софія Андріївна | 22 | Руденко Мілана Олексіївна | 23 | Савченко Григорій Юрійович | 24 | Степанова Вероніка Юріївна | 25 | Ступаков Артем Максимович | 26 | Фоменко Іван Валерійович | |
з 6-В класу до 7-В класу учнів згідно списку
№ | П.І. | 1 | Аліева Айсу Рачівна | 2 | Аліева Айша Рачівна | 3 | Бобришова Маргарита Ігорівна | 4 | Григор'єва Катерина Євгегіївна | 5 | Данько Данило Сергійович | 6 | Дорошенко Антон Андрійович | 7 | Жирова Віоріка В 'ячеславівна | 8 | Зубко Богдан Вадимович | 9 | Кижикіна Дарина Михайлівна | 10 | Кижикіна Поліна Михайлівна | 11 | Ковальова Єва Андріївна | 12 | Коношевич Мілєна Олександрівна | 13 | Концевич Олександра Андріївна | 14 | Кошель Єлізавета Романівна | 15 | Кравченко Софія Кирилівна | 16 | Кресан Руслан Тарасович | 17 | Кучкова Діана Олегівна | 18 | Лобова Анастасія Романівна | 19 | Лобова Дар'я Романівна | 20 | Лукстіна Мірра Олександрівна | 21 | Мандригін Юрій Сергійович | 22 | Мягкоголов Артем Андрійович | 23 | Олійник Кирило Ігорович | 24 | Романов Артем Едуардович | 25 | Рубан Максим Євгенійович | 26 | Семенча Микита Русланович | 27 | Сіренко Данило Сергійович | 28 | Соколовська Анастасія Олександрівна | 29 | Тарасенко Даніл Андрійович | 30 | Хібеба Ерік Костянтинович | |
|
з 7-А класу до 8-А класу учнів згідно списку
№ | П.І. |
1 | Бондаренко Аріна Ігорівна |
2 | Борисов Даніель Вадимович |
3 | Волкова Валерія Андріївна |
4 | Гайдукова Надія Володимирівна |
5 | Горбенко Ксенія Андріївна |
6 | Гусаров Максим Олегович |
7 | Заіченко Анна Дмитрівна |
8 | Кубишна Марія Борисівна |
9 | Кузуб Артем Олександрович |
10 | Лайкова Діана Русланівна |
11 | Мамедова Оксана Романівна |
12 | Манаєнко Кирило Вікторович |
13 | Москаленко Єлизавета Ігорівна |
14 | Пахомова Дар'я Денисівна |
15 | Подгорна Маргарита Олександрівна |
16 | Пушкар Кароліна Дмитрівна |
17 | Соломаха Діана Юріївна |
18 | Федорова Аліна Віталіївна |
19 | Чайка Єва Олексіївна |
20 | Якушева Мілана Олегівна |
21 | Янкова Вікторія Вікторівна |
з 7-Б класу до 8-Б класу учнів згідно списку
№ | П.І. |
1 | Апальков Дмитро Андрійович |
2 | Ахвледіані Георгій Ігорович |
3 | Бояр Михайло Євгенович |
4 | Букатар Софія Максимівна |
5 | Гунько Поліна Ігорівна |
6 | Дзюбін Нікіта В'ячеславович |
7 | Зубко Марія Костянтинівна |
8 | Клочко Марія Романівна |
9 | Кулик Назар Євгенович |
10 | Кучеренко Олександр Сергійович |
11 | Маркевич Анна Олександрівна |
12 | Небрат Дар 'я Ігорівна |
13 | Пученкін Валентин Іванович |
14 | Санюкович Олександр Віталійович |
15 | Сімутіна Єлизавета Вікторівна |
16 | Скрибка Дмитро Дмитрович |
17 | Слинько Мирослава Валеріївна |
18 | Ушакова Марія Олександрівна |
19 | Хібеба Ніка Костянтинівна |
20 | Чайка Марія Віталіївна |
21 | Шевченко Орина Дмитрівна |
22 | Щербина Маргарита Валеріївна |
23 | Яцина Олександра Владиславівна |
з 7-В класу до 8-В класу учнів згідно списку
№ | П.І. |
1 | Бєліков Дмитро Володимирович |
2 | Бондура Олена Олегівна |
3 | Горденко Кіра Олександрівна |
4 | Гріщенко Костянтин Валерійович |
5 | Гудабандзе Денис Дазмір Дауроаич |
6 | Гутченко Матвій Анатолійович |
7 | Діденко Олександра Олександрівна |
8 | Еткало Катерина Миколаївна |
9 | Євсюкова Вікторія Олександрівна |
10 | Ісаєв Богдан Арзуєвич |
11 | Колосар Артем Дмитрович |
12 | Кравцов Володар Олексійович |
13 | Лактіонов Тимофій Романович |
14 | Логунов Ярослав Сергійович |
15 | Ляпіна Валерія Андріївна |
16 | Овчаренко Дмитро Сергійович |
17 | Петрова Ганна Олексіївна |
18 | Плохотніченко Ярина Андріївна |
19 | Родіонов Данило Ілліч |
20 | Руденко Мирослава Станіславівна |
21 | Снєгов Павло Юрійович |
22 | Статівка Антон Романович |
23 | Стахейко Аріна Євгенівна |
24 | Терехов Павло Юрійович |
25 | Холодилін Богдан Сергійович |
26 | Шевченко Ліна Сергіївна |
з 8-А класу до 9-А класу учнів згідно списку
№ | П.І. |
1 | Баришнікова Анастасія Олександрівна |
2 | Будніченко Єва В'ячеславівна |
3 | Бурда Кирило Русланович |
4 | Верютіна Вероніка Володимирівна |
5 | Весельський Артем Олександрович |
6 | Голій Микита Вікторович |
7 | Жмурко Ольга Олексіївна |
8 | Качур Дмитрій Павлович |
9 | Кіхтенко Богдан Олександрович |
10 | Колмаков Дмитро Семенович |
11 | Кузьменко Микита Андрійович |
12 | Куютіна Вероніка Олександрівна |
13 | Логвіненко Тимофій Леонідович |
14 | Максимова Анна Михайлівна |
15 | Машира Артем Олександрович |
16 | Ніколаєв Артем Максимович |
17 | Новицька Аріна Олександрівна |
18 | Новікова Ніколь Вікторівна |
19 | Обліцов Кирило Костянтинович |
20 | Погорілий Арсеній Юрійович |
21 | Полухіна Анна Андріївна |
22 | Савченко Тетяна Олександрівна |
23 | Стешенко Ангеліна Денисівна |
24 | Тітор Жасміна Дмитрівна |
25 | Ткаченко Юстина Геннадівна |
26 | Трегубов Богдан Олексійович |
27 | Храмцов Нікіта Олексійович |
28 | Шетілов Олексій Вікторович |
29 | Штабський Марк Артемович |
з 8-Б класу до 9-Б класу учнів згідно списку
№ | П.І. |
1 | Березка Микита Валерійович |
2 | Борисов Тимофій Вячеславович |
3 | Віннікова Віра Андріївна |
4 | Гвазава Платон Георгійович |
5 | Гошко Дмитро Назарович |
6 | Доброніс Аліна Геннадіївна |
7 | Дудкіна Анна Євгеніївна |
8 | Жирова Діана В 'чеславівна |
9 | Зеленська Поліна Володимирівна |
10 | Коваль Максим Романович |
11 | Кокорєва Ірина Олексіївна |
12 | Кубінцев Єгор Ігорович |
13 | Кучма Валерія Русланівна |
14 | Лукієнко Валерій Юрійович |
15 | Мазуренко Єфим Володимирович |
16 | Мамедов Раміль Раміз огли |
17 | Москаленко Ніка Олександрівна |
18 | Надолішна Катерина Віталіївна |
19 | Олійник Надія Дмитрівна |
20 | Панов Михайло Анатолійович |
21 | Печерська Марія Олександрівна |
22 | Повєткіна Ангеліна Денисівна |
23 | Савченко Олександр Юрійович |
24 | Скачко Віталій Романович |
25 | Чмут Алеся Валерівна |
26 | Шаповал Данило Романович |
з 9-А до 10-А класу учнів згідно списку
№ | П.І. |
1 | Аювджи Тетяна Миколаївна |
2 | Власенко Еліна Андріївна |
3 | Гвоздьова Софія Георгіївна |
4 | Гонцул Ксенія Максимівна |
5 | Дворічанський Микола Олексійович |
6 | Дубинка Дарина Костянтинівна |
7 | Завгородній Максим Вадимович |
8 | Захарова Марія Олександрівна |
9 | Карлюка Микита Сергійович |
10 | Ковальов Олександр Сергійович |
11 | Красна Софія Русланівна |
12 | Курбатов Кірілл Ігорович |
13 | Мелешенков Владислав Євгенович |
14 | Мулюкова Аміна Дінарівна |
15 | Обілець Олександра Назаріївна |
16 | Пахомов Андрій Євгенович |
17 | Поважна Вікторія Андріївна |
18 | Пострігань Антон Андрійович |
19 | Свищов Олександр Миколайович |
20 | Селіванова Анна Сергіївна |
21 | Стєганцева Ангеліна Володимирівна |
22 | Стойка Валерія Андріївна |
23 | Уваров Артур Максимович |
24 | Харковська Мілена Єдуардівна |
25 | Шаталова Віолетта Романівна |
26 | Яцюк Вікторія Андріївна |
з 9-Б до 10-Б класу учнів згідно списку
№ | П.І. |
1 | Агасієва Римма Саятівна |
2 | Бакун Іван Русланович |
3 | Білоус Ксенія Костянтинівна |
4 | Борисова Софія Андріївна |
5 | Грицаєнко Аліна Миколаївна |
6 | Докуніна Маргарита Костянтинівна |
7 | Єрмолаєва Карина Олександрівна |
8 | Зам'якіна Майя Максимівна |
9 | Зарубіна Аліна Віталіївна |
5 | Золотухін Дмитро Євгенович |
11 | Кінаш Кирило Васильович |
12 | Ковальчук Анастасія Сергіївна |
13 | Козир Аліна Олександрівна |
14 | Колісник Сергій Володимирович |
15 | Красько Катерина Павлівна |
16 | Мирний Владислав Дмитрович |
17 | Недорєзова Вікторія Володимирівна |
18 | Нижник Владислав Віталійович |
19 | Одноралова Маргарита Олександрівна |
20 | Пономарчук Ілля Сергійович |
21 | Руденко Артем Сергійович |
22 | Тараненко Артур Максимович |
23 | Філоненко Поліна Тарасівна |
24 | Цибинога Кристина Максимівна |
25 | Шейн Вероніка Михайлівна |
26 | Шипілов Микита Костянтинович |
27 | Ястремський Дмитро Олександрович |
з 9-В до 10-В класу учнів згідно списку № | П.І. | 1 | Андреєв Ілля Сергійович | 2 | Бєлуха Максим Олегович | 3 | Бутова Катерина Олексіївна | 4 | Герасимов Іван Сергійович | 5 | Голубенко Антон Вадимович | 6 | Дамаскін Артур Олексійович | 7 | Іванілов Микола Владиславович | 8 | Козенкова Аріна Володимирівна | 9 | Кошелєв Данило Романович | 5 | Кутлуєва Марія Максимівна | 11 | Лапіна Олександра Олександрівна | 12 | Леонов Ярослав Олександрович | 13 | Лопатін Роман Дмитрович | 14 | Лопатіна Домініка Дмитрівна | 15 | Матковська Анастасія Олександрівна | 16 | Орловський Станіслав Олександрович | 17 | Павлова Дар'я Андріївна | 18 | Повєткіна Уляна Денисівна | 19 | Прохоренков Іван Сергійович | 20 | Соколов Данило Олександрович | 21 | Соснов Олександр Ігорович | 22 | Тарасов Ілля Сергійович | 23 | Тодорова Олександра В'ячеславівна | 24 | Хоменко Владислава Сергіївна | 25 | Шатіло Вікторія Олегівна | 26 | Шендра Кирило Олексійович | з 10 -А класу до 11-А класу учнів згідно списку № | П.І. | 1 | Бейтлінг Антон Сергійович | 2 | Бєлуха Анастасія Олегівна | 3 | Большак Кирило Олександрович | 4 | Бондарев Іван Олександрович | 5 | Борисенко Кіра Сергіївна | 6 | Гаврилейченко Марина Максимівна | 7 | Гелетуха Ірина Андріївна | 8 | Гриценко Антон Євгенович | 9 | Дементьєва Марина Сергіївна | 10 | Доценко Єгор Олександрович | 11 | Дубченко Мирослава Віталіївна | 12 | Іванілова Дар'я Сергіївна | 13 | Іванова Дар'я Олександрівна | 14 | Ісаєва Анна Дмитрівна | 15 | Карпов Едуард Олександрович | 16 | Кашпур Софія Володимирівна | 17 | Кліменко Олександр Володимирович | 18 | Коваль Ілля Вікторович | 19 | Козієнко Максим Віталійович | 20 | Колякін Іван Андріїйович | 21 | Кривошей Вадим Олександрович | 22 | Лужанський Данило Валерійович | 23 | Макаренко Микита Михайлович | 24 | Мкртчян Діана Андріївна | 25 | Прусов Матвій Сергійович | 26 | Распопін Єгор Ігорович | 27 | Рибка Олександр Олександрович | 28 | Рогачевський Артем Олександрович | 29 | Рясна Аріна Костянтинівна | 30 | Стрельніков Арсеній Денисович | 31 | Ткаченко Марія Олександрівна | 32 | Череватенко Катерина Романівна | 33 | Черкашина Ульяна Сергіївна | 34 | Чурілов Олег Євгенович | 35 | Шашунькіна Софія Андріївна | 36 | Яцунець Андрій Дмитрович | |
3. СЛУХАЛИ:
Пасякову О.С., заступника директора, повідомила , що яка повідомила, що Синельник Поліна пройшла річне оцінювання за 10 клас та може бути переведена до 11 класу на денну форму навчання
УХВАЛИЛИ: перевести Синельник Поліну перевести до 11 класу.
4. Заступнику директора з навчально-виховної роботи Пасяковій О. С.:
розмістити рішення педради на сайті школи.
Голова педради Л.В. Шевченко
Заступник директора з НВР О. С. Пасякова
Секретар Н.А. Ковальова