Організація виховної  роботи

Виховання – багатогранний і складний процес, значення якого неможливо переоцінити. Він передбачає формування у дитини єдиної системи цінностей і соціальних компетенцій. А це і ставлення до себе і своїх батьків, відношення до природи, суспільства, своєї країни тощо.
Метою виховної роботи школи є виховання громадянина України – носія цінностей та загальнолюдських надбань.
Виховна система школи передбачає реалізацію наступних завдань:

·  Формування в учнів правової свідомості, виховання громадської відповідальності, культури поведінки та свідомої дисципліни.

·  Виховання відповідального ставлення до навчання та до праці, підготовка до свідомого вибору професії.

·  Фізичне удосконалення, зміцнення здоров’я й формування в учнів санітарно-гігієнічної культури.

·  Формування в учнів естетичної культури, розвиток умінь створювати прекрасне навколо себе, розвиток художніх здібностей і талантів дітей.

·  Виховання в учнів політичної свідомості, розвиток суспільної активності, формування основ громадянського світогляду.

Графік проведення місячників:
Вересень - дорожнього руху
Жовтень - естетичного виховання
Листопад - попередження правопорушень та злочинів
Грудень - правової освіти
Січень - народознавства