Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти

Протягом 2022/2023 н.р. школа отримала три Хромбука для забезпечення дистанційного навчання.

Протягом 2021/2022 н.р. школа отримала 13 ноутбуків, три принтера та ламінатор  для організації дистанційного навчання учнів.

Протягом 2020-2021 навчального року від батьків у вигляді  добровільної благодійної допомоги заклад освіти отримав 81 тис грн., за що  підтримувався  належний санітарно-гігєнічний стан, здійснювався поточний ремонт туалетів, кранів, бачків, комп ютерна техніка відремонтована, постійно здійснювалася заправка картриджів, придбання канцтоварів , тощо. Батьки забезпечували школу всіма необхідними канцелярськими та господарчими товарами, миючими засобами, долучалися до поточних ремонтів, опікувалися своїми навчальними кабінетами, куди придбали меблі, жалюзі, ролети, стелі, тощо.
Так, протягом року батьківськими комітетами зроблено :
В кабінеті № 23 – 1-А клас, встановлено натяжну стелю;
В кабінет № 26 – 1-Б клас придбано шафи;
В кабінет № 30 – 4-А придбано ролети;
В кабінет № 32-1-В – придбано ролети;
В кабінет № 33 – кабінет інформатики - проведено Інтернет;
В кабінет № 40- 5- Б клас - зроблено відкоси на вікнах, придбано жалюзі;
В кабінет № 45 -3-Б клас, придбано стіл вчителя та тумбу;
В кабінет №  47 – 7-Б клас – придбано стіл вчителя;
В спортивні зали придбано  футбольні та баскетбольні м ячі, зроблено вішалки в роздягальні  для учнів 5-Б, 5-А.

Протягом грудня 2020 заклад отримав 4 ноутбуки для Нової Української школи, дидактичний матеріал, конструктори Лего для використання під час навчання. Комплект меблів 30 партта 30 стільців для 1-В класу.

Протягом літа 2020 року за бюджетні кошти відремонтовано 260 м кв. покрівлі, замінено дві лівньовки, зроблено капітальнийй ремонт туалетів на ІІ поверсі початкової школи.

Протягом червня - липня 2019 року  за бюджетні кошти відремонтовано покрівлю на 264 тис грн, здійснено технічне обслуговування вогнегасників на 2,5 тис грн.

З метою реалізації НУШ отримано 2 ноутбуки, мультимедійну установку, одномісні парти  та стільці для учнів 1-х класів- 57 штук, дидактичний та наочний матеріал, роздатковий матеріал.

Протягом березня - серпня 2018 року отримано

компьютерний клас ( 10 ноутбуків), 16 аудіоцентрів для проведення ЗНО з іноземної мови, ліноліум 56 м кв в кабінет початкової школи, стенди з пожежної безпеки, ( 2 шт) лампи евакуаційних виходів ( 15 шт), таблички

" Вихід"( 10 шт)

Протягом 2017 року

відремонтовано 650 квадратних метрів м якої покрівлі над ІІІ поверхом початкової школи.