Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №160 Харківської міської ради Харківської області

   






ІННОВАЦІЙНИЙ КАМПУС НТУ ХПІ
Відеоінструкція для вступу 2019

Переведення учнів до наступних класів (педагогічна рада 24.05.2019, 14.06.2019 )

ХАРКІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ № 160

ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПРОТОКОЛ №   _____засідання педагогічної ради

від 14.06.2019

Присутні:  _________ осіб

Відсутні: __________ осіб

Порядок денний

  1. Про виконання попередніх рішень
  2. Про переведення учнів 9-х класів до наступних 10-х класів

1. СЛУХАЛИ:

Пасякову О.С., заступника директора, яка зазначила, що всі учні  успішно пройшли ДПА  та закінчили навчальний рік і можуть бути переведені до наступних 10-х класів.

ВИСТУПИЛИ:

Шалак Л. М.,  яка акцентувала увагу присутніх, що з відзнакою закінчують

7  учнів  Суховерхова Анастасія Сергіївна,  Горбенко Дарина Андріївна, Воронкова Софія Костянтинівна,  Юрковська Софія Євгенівна,  Калиниченко Олена Костянтинівна,  Федяєва Дар'я Володимирівна,  Аювджи Вероніка Миколаївна

 

УХВАЛИЛИ:

1.Взяти інформацію до уваги.

2. Перевести з 9-А до 10-А класу учнів згідно списку    

   

П.І.

1

Абдель Кадер Фаріс Мухамед

2

Алмакаєва Марина Юріївна

3

Аювджи Вероніка Миколаївна

4

Бочанова Анастасія Юріївна

5

Воронкова Софія Костянтинівна

6

Головіна Валерія Юріївна

7

Гулевська Анастасія Андріївна

8

Євдошенко Дмитро Денисович

9

Іванова Поліна Андріївна

10

Калашник Софія Дмитрівна

11

Кауркіна Катерина Сергіївна

12

Козир Марина Сергіївна

13

Костирко Олександр Вікторович

14

Котенко Андрій Олександрович

15

Крохмаль Ярослав Віталійович

16

Мащенко Софія Андріївна

17

Нелуп Богдан Дмитрович

18

Нечитайло Михайло Дмитрович

19

Ніколаєва Анастасія Максимівна

20

Павлов Євгеній Олегович

21

Руденок Олексій Павлович

22

Сіпіта Тетяна Віталіївна

23

Солошенко Олексій Русланович

24

Тімохіна Марія Олександрівна

25

Фефелова Маргарита Павлівна

26

Філатова  Ольга Юріївна

27

Філатова Єва Михайлівна

28

Шеховцова Юлія Євгенівна

 

 

Перевести з 9-Б до 10-Б класу учнів згідно списку    

   

П.І.

1

Авдєєва Дар`я Сергіївна

2

Аврутін Даніл Вадимович

3

Анненкова Аліна Андріївна

4

Аракелов Віген Русланович

5

Басанець Олеся Дмитрівна

6

Бережний Ілля Олександрович

7

Герасимчук Дар`я Андріївна

8

Горбачова Олександра Олександрівна

9

Горбенко Дарина Андріївна

5

Дуванський Нікіта Романович

11

Калиниченко Олена Костянтинівна

12

Ковальова Владислава Романівна

13

Колбая Еріка Рамазіївна

14

Коробкіна Світлана Володимирівна

15

Коров`янський Віталій Сергійович

16

Косенко Єгор Вадимович

17

Макаренко Даніїл Михайлович

18

Машира Аліна Олександрівна

19

Мусієнко Поліна Володимирівна

20

Надієвець Тимур Юрійович

21

Павлова Маргарита Ігорівна

22

Пензін Денис Богданович

23

Смикалова Поліна Ігорівна

24

Стаднік Альона Юріївна

25

Стегура Михайло Володимирович

26

Султанов Руслан Андрійович

27

Суховерхова Анастасія Сергіївна

28

Федяєва Дар'я Володимирівна

29

Церунян Едуард Саятович

30

Череватенко Антон Миколайович

31

Чмут Варвара Валеріївна

32

Шейн Анастасія Михайлівна

33

Юрковська Софія Євгенівна

 

 

3. Секретарю-друкарці  Ковальовій Н.А. розмістити  рішення педради на сайті школи.

 

Голова педради                                                   Л.В.Шевченко

Секретар                                                               Н.А.Ковальова

 

 

 

 

 

ХАРКІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ № 160

ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПРОТОКОЛ № 6

засідання педагогічної ради

від 24.05.2019

Присутні:  32 осіб

Відсутні: 12 осіб

Порядок денний

  1. Про переведення учнів 1-4,5-8,10 класів до наступних класів .

 

1. СЛУХАЛИ:

Пасякову О.С., заступника директора, яка зазначила, що всі учні  успішно закінчили навчальний рік , учні 4-х класів успішно пройшли ДПА, учні 5-8 та 10- х класів пройшли навчальні екскурсії протягом року  отримали річне оцінювання та можуть бути переведені до наступних класів.

1.УХВАЛИЛИ: перевести учнів 1-4,5-8,10 класів до наступних класів .

  1.  з 1-А до 2-А :

П.І.

1

Антіпов Назарій Олександрович

2

Бак Богдан Олександрович

3

Боженко Максим Дмитрович

4

Будко Денис Дмитрович

5

Васильцов Святослав Віталійович

6

Грицай Вікторія Миколаївна

7

Дейнеко Анастасія Владиславівна

8

Дробот Вероніка Андріївна

9

Єфимова Поліна Дмитрівна

10

Кальницька Варвара Сергіївна

11

Карлюка Юлія Сергіївна

12

Козлов Єгор Олександрович

13

Котляревський Арсеній Олександрович

14

Кравченко Ілона Іллівна

15

Логунова Алісія Антонівна

16

Любота Кирило Ігорович

17

Миколаєнко Злата Станіславівна

18

Оленич Марія Сергіївна

19

Олійник Діана Володимирівна

20

Польшин Платон Артемович

21

Польшина Іванна Артемівна

22

Приходько Владислав Денисович

23

Самолюк Віталій Сергійович

24

Слинько Владислав Віталійович

25

Смородський Максим Дмитрович

26

Снігиренко Владислава Олександрівна

27

Старченко Віталій Ігорович

28

Шепілова Аліса Олександрівна

29

Яцюк Тимур Андрійович

 з 1-Б  до 2-Б

П.І.

1

Александрова Аліна Михайлівна

2

Астапенко Уляна Олегівна

3

Барановський Єлисей Олексійович

4

Баштинський Олександр Сергійович

5

Биценко Андрій Олександрович

6

Бунтовська Марія Сергіївна

7

Волошин Іван Олександрович

8

Гончаренко Софія Андріївна

9

Дементьєва Вероніка Сергіївна

10

Дунаєв Данііл Сергійович

11

Железняк Артем Андрійович

12

Журавльова Вероніка Сергіївна

13

Ісаєва Ангеліна Арзуївна

14

Калініченко Валерія Андріївна

15

Камишан Богдан Ігорович

16

Карагодіна Катерина Дмитрівна

17

Колісниченко Марія Денисівна

18

Комар Єгор Маркович

19

Лисенко Ніколіна Ігорівна

20

Літвін Всеволод Сергійович

21

Мирошниченко Ангеліна Віталіївна

22

Мінчук Ярослав Володимирович

23

Подкорчук Максим Євгенович

24

Порощай Артем Сергійович

25

Савицька Вікторія Іллівна

26

Солодовніков Михайло Максимович

27

Трофименко Анастасія Олегівна

28

Турченяк Артем Андрійович

29

Хитров Максим Денисович

30

Хухрянський Андрій Ігорович

31

Шуригіна Аріна Артурівна

 

з 1-В до  2-В:

   

П.І.

1

Анохіна Анастасія Сергіївна

2

Безбокова Олександра Борисівна

3

Беседіна Анастасія Сергіївна

4

Голотенко Данило Романович

5

Гончар Максим Сергійович

6

Гусаков Артем Анатолійович

7

Дорошенко Владислава Олегівна

8

Кобзар Олександр Данилович

9

Колесник Станіслав Олексійович

10

Максимова Катерина Михайлівна

11

Маммедов Сабір Агілогли

12

Москальов Дмитро Миколайович

13

Нефьодова Кіра Олегівна

14

Обідченко Катерина Олександрівна

15

Пєчніков Матвій Сергійович

16

Пєчніков Микита Станіславович

17

Постельга Кіра Миколаївна

18

Сведюк Богдан Андрійович

19

Чапуринський Микита Андрійович

20

Шевченко Арсеній Дмитрович

21

Шеметова Ксенія Андріївна

22

Шеметова Марія Андріївна

 

з 2-А до 3-А    

П.І.

1

Cарі Кузал Марія Імадівна

2

Агашеріфова Милана Борисівна

3

Александрова Кіра Олександрівна

4

Аль Каусі Самір Махмудович

5

Аювджи Олена Миколаївна

6

Бакай Маргарита Павлівна

7

Білозеров Іван Романович

8

Бузінов Єгор Максимович

9

Вискребенцева Поліна В'ячеславівна

10

Гірченко Віктор Павлович

11

Головачова Каріна Артемівна

12

Головніна Єва Михайлівна

13

Горбенко Мар'яна Андріївна

14

Дуксін Даніїїл Андрійович

15

Іванівський Артем Сергійович

16

Іванченко Кирило Денисович

17

Іодловський Кирило Олегович

18

Калашников Євгеній Юрійович

19

Кононенко Костянтин Ігорович

20

Косенко Діана Олексіївна

21

Макарійчук Матвій Олександрович

22

Нікітенко Матвій Станиславович

23

Поляков Максим Денисович

24

Римар Олександа Сергіївна

25

Ткаченко Єва Романівна

26

Трофименко Дар'я Євгенівна

27

Фесенко Кирило Ігорович

28

Янков Денис Андрійович

 

З 2-Б до 3-Б    

П.І.

1

Cеменченко Марія Андріївна

2

Аракелова Анетта Вадимівна

3

Барабаш Артем Євгенович

4

Білівцова Дар'я Олесандрівна

5

Булатецький Платон Олексійович

6

Гаміловська Марія Олегівна

7

Горсюков Данило Володимирович

8

Гурін Кирило Вадимович

9

Даниленко Олексій Юрійович

10

Дмитрієв Кирил Олексійович

11

Казарезов Савелій Євгенович

12

Кладченко Єгор Олегович

13

Кононенко Роман Ігорович

14

Кравченко Георгій Богданович

15

Лайс Маргарита Валентинівна

16

Лутай Артем Романович

17

Маліченко Софія Денисівна

18

Маслов Єгор Олесійович

19

Мережко Ян Юрійович

20

Овчиннікова Уляна Валерівна

21

Оніщенко Аліса Романівна

22

Польшина Марія Костянтинівна

23

Распопіна Софія Андріївна

24

Романко Ярослав Віталійович

25

Руденко Мілана Олексіївна

26

Рузанова Вероніка Романівна

27

Савченко Дмитро Віталійович

28

Степанова Вероніка Юріївна

29

Ступаков Артем Максимович

 

з 2-В до 3-В   

П.І.

1

Аліева Айсу Рачів

2

Аліева Айша Рачів

3

Бєляев Данило Сергійович

4

Бобришова Маргарита Ігорівна

5

Борова Таїсія Олександрівна

6

Головня Поліна Володимирівна

7

Данько Данило Сергійович

8

Іванов Олексій Олександрович

9

Кижикіна Дарина Михайлівна

10

Кижикіна Поліна Михайлівна

11

Ковальова Єва Андріївна

12

Коношевич Мілєна Олександрівна

13

Кравченко Софія Кирилівна

14

Кучкова Діана Олегівна

15

Лобова Анастасія Романівна

16

Лобова Дар'я Романівна

17

Лукстіна Мірра Олександрівна

18

Малишевський Денис Юрійович

19

Мягкоголов Артем Андрійович

20

Пономаренко Анна Костянтинівна

21

Романов Артем Едуардович

22

Рубан Максим Євгенійович

23

Савченко Григорій Юрійович

24

Салієва Марія Тарасівна

25

Семенча Микита Русланович

26

Соколовська Анастасія Олександрівна

27

Тарасенко Даніл Андрійович

28

Хібеба Ерік Костянтинович

 

 

з 3-А  до 4-А

      

П.І.

1

Бондаренко Аріна Іггорівна

2

Борисов Даніель Вадимович

3

Булатецька Єва Олексіївна

4

Волкова Валерія Андріївна

5

Гайдукова Надія Володимирівна

6

Горбенко Ксенія Андріївна

7

Гусаров Максим Олегович

8

Данилов Ярослав Едуардович

9

Заіченко Анна Дмитрівна

10

Касаткін Микита Олександрович

11

Комар Софія Марківна

12

Кравченко Кирило Ілліч

13

Кубишна Марія Борисівна

14

Кузуб Артем Олександрович

15

Кузьмін Олександр Максимович

16

Лайкова Діана Русланівна

17

Логвиненко Іван Володимирович

18

Манаєнко Кирило Вікторович

19

Мар'єнкова Дар'я Андріївна

20

Москаленко Єлізавета Борисівна

21

Пахомова Дар'я Денисівна

22

Перепьолкін Макар Єгорович

23

Петленко Аліна Юріївна

24

Пирлик Іван Андрійович

25

Подгорна Маргарита Олександрівна

26

Пушкар Кароліна Дмитрівна

27

Скорик Софія Станіславівна

28

Соломаха Діана Юріївна

29

Сосновська Вероніка Максимівна

з 3-Б класу до 4-Б класу учнів     

П.І.

1

Азацький Данило Миколайович

2

Апальков Дмитро Андрійович

3

Ахвледіані Георгій Ігорович

4

Бондаренко Артем Вікторович

5

Бояр Михайло Євгенович

6

Гунько Поліна Ігорівна

7

Дзюбін Нікіта В'ячеславович

8

Долгова Марія Анатоліївна

9

Зубко Марія Костянтинівна

10

Іщук Ілля В'ячеславович

11

Клочко Марія Романівна

12

Ковалевський Даніїл Григорович

13

Кулик Назар Євгенович

14

Кучеренко Олександр Сергійович

15

Лисенко Олександр Валерійович

16

Небрат Дар 'я Ігорівна

17

Попова Діана Володимиріна

18

Пученкін Валентин Іванович

19

Сімутіна Єлізавета Вікторівна

20

Скрибка Дмитро Дмитрович

21

Слинько Мирослава Валеріївна

22

Тунік Максим Дмитрович

23

Ушакова Марія Олександрівна

24

Хижняк Марина Сергіївна

25

Хібеба Ніка Костянтинівна

26

Чайка Марія Віталіївна

27

Шевченко Орина Дмитрівна

28

Щербіна Маргарита Валеріївна

29

Яцина Олександра Владиславівна

з 3-В класу до 4-В класу учнів     

П.І.

1

Бєліков Дмитро Володимирович

2

Бондура Олена Олегівна

3

Горденко Кіра Олександрівна

4

Гріщенко Костянтин Валерійович

5

Діденко Олександра Олександрівна

6

Еткало Катерина Миколаївна

7

Ісаєв Богдан Арзуєвич

8

Кіян Марта Віталіївна

9

Лактіонов Тимофій Романович

10

Лапін Георгій Олександрович

11

Логунов Ярослав Сергійович

12

Лучкін Лорензо Марійович

13

Ляпіна Валерія Андріївна

14

Нагорна Лідія Олександрівна

15

Овчаренко Дмитро Сергійович

16

Петрова Ганна Олексіївна

17

Родіонов Данило Ілліч

18

Руденко Мирослава Станіславівна

19

Санюкович Олександр Віталійович

20

Солоха Ярослав Андрійович

21

Стахейко Аріна Євгенівна

22

Топорков Артем Костянтинович

23

Холодилін Богдан Сергійович

24

Шевченко Ліна Сергіївна

 

  з 5-А класу до 6-А класу    

П.І.

 

1

Аювджи Тетяна Миколаївна

 

2

Власенко Еліна Андріївна

 

3

Гвазава Софія Георгіївна

 

4

Дерипаско Діана Віталіївна

 

5

Дубинка Дарина Костянтинівна

 

6

Завгородній Максим Вадимович

 

7

Запорожченко Олександр Ігорович

 

8

Захарова Марія Олександрівна

 

9

Карлюка Микита Сергійович

 

10

Ковальов Олександр Сергійович

 

11

Красна Софія Русланівна

 

12

Курбатов Кірілл Ігорович

 

13

Масловата Аріна Артемівна

 

14

Мелешенков Владислав Євгенович

 

15

Мєдвєдєва Софія Андріївна

 

16

Мулюкова Аміна Дінарівна

 

17

Пахомов Андрій Євгенович

 

18

Поважна Вікторія Андріївна

 

19

Попов Владислав Сергійович

 

20

Пострігань Антон Андрійович

 

21

Рябцева Анастасія Юріївна

 

22

Селіванова Анна Сергіївна

 

23

Уваров Артур Максимович

 

24

Хабарова Маргарита Євгенівна

 

25

Харковська Мілена Єдуардівна

 

26

Шаповалов Олег Романович

 

27

Шаталова Віолетта Романівна

 

28

Яцюк Вікторія Андріївна

 

 

       

 

 з 5-Б класу до 6-Б класу         

П.І.

1

Агасієва Римма Саятівна

2

Бакун Іван Русланович

3

Білоус Ксенія Констянтинівна

4

Борисова Софія Андріївна

5

Грицаєнко Аліна Миколаївна

6

Докуніна Маргарита Костянтинівна

7

Єрмолаєва Карина Олександрівна

8

Зам'якіна Майя Максимівна

9

Зарубіна Аліна Віталіївна

10

Золотухін Дмитро Євгенович

11

Кабак Віталій Станіславович

12

Кінаш Кирило Васильович

13

Ковальчук Анастасія Сергіївна

14

Козир Аліна Олександрівна

15

Колісник Сергій Володимирович

16

Красько Катерина Павлівна

17

Мезенцев Максим Олександрович

18

Мирний Владислав Дмитрович

19

Недорєзова Вікторія Володимирівна

20

Нижник Владислав Віталійович

21

Одноралова Маргарита Олександрівна

22

Руденко Артем Сергійович

23

Солодовник Тимофій Анатолійович

24

Танасюк Софія Олегівна

25

Тараненко Артур Максимович

26

Філоненко Поліна Тарасівна

27

Цибинога Кристина Максимівна

28

Шейн Вероніка Михайлівна

29

Шипілов Микита Костянтинович

 

       

  

       

 

 з 5-В класу до 6-В класу         

П.І.

1

Андреєв Ілля Сергійович

2

Бєлуха Максим Олегович

3

Бутова Катерина Олексіївна

4

Герасимов Іван Сергійович

5

Дамаскін Артур Олексійович

6

Іванілов Микола Владиславович

7

Коваленко Єлизавета Антонівна

8

Козенкова Аріна Володимирівна

9

Кошелєв Данило Романович

10

Кутлуєва Марія Максимівна

11

Леонов Ярослав Олександрович

12

Лопатін Роман Дмитрович

13

Лопатіна Домініка Дмитрівна

14

Матковська Анастасія Олександрівна

15

Нагорна Катерина Олександрівна

16

Орловський Станіслав Олександрович

17

Павлова Дар'я Андріївна

18

Повєткіна Уляна Денисівна

19

Прохоренков Іван Сергійович

20

Сичов Ростислав Денисович

21

Соколов Данило Олександрович

22

Соснов Олександр Ігорович

23

Тарасов Ілля Сергійович

24

Тодорова Олександра В'ячеславівна

25

Хоменко Владислава Сергіївна

26

Шатіло Вікторія Олегівна

27

Шендра Кирило Олексійович

28

Штиленко Кіра Дмитрівна

 

  

 

 з 6-А класу до 7-А класу         

П.І.

1

Бейтлінг Антон Сергійович

2

Бєлуха Анастасія Олегівна

3

Большак Кирило Олександрович

4

Борисенко Кіра Сергіївна

5

Воробйов Андрій Валерійович

6

Гаврилейченко Марина Максимівна

7

Гелетуха Ірина Андріївна

8

Грунь Олександр Дмитрович

9

Доценко Єгор Олександрович

10

Дубченко Мирослава Віталіївна

11

Карпов Едуард Олександрович

12

Кашпур Софія Володимирівна

13

Козієнко Максим Віталійович

14

Колякін Іван Андріїйович

15

Корх Кирило Віталійович

16

Лещенко Руслан Вікторович

17

Лоза Давід Русланович

18

Лужанський Данило Валерійович

19

Макаренко Микита Михайлович

20

Мар'єнкова Марія Андріївна

21

Осокін Владислав Дмитрович

22

Попова Ангеліна Сергіївна

23

Рогачевський Артем Олександрович

24

Семикін Ярослав Олександрович

25

Тищенко Данило Ярославович

26

Ткаченко Марія Олександрівна

27

Хуторянець Владислава Андріївна

28

Череватенко Катерина Романівна

29

Шашунькіна Софія Андріївна

30

Шевський Давид Олександрович

31

Шкарбан Кіра Ігорівна

32

Яцунець Анддрій Дмитрович

 

  

  з 6-Б класу до 7-Б класу

       

П.І.

1

Білоус Владислав Павлович

2

Бондарев Іван Олександрович

3

Волошин Олександр Дмитрович

4

Воронов Іван Іванович

5

Воропаєва Уляна Вадимівна

6

Галушкіна Варвара Андріївна

7

Головіна Анастасія Сергіївна

8

Градиська Юлія Юріївна

9

Гридасов Єгор Юрійович

10

Дементьєва Марина Сергіївна

11

Іванілова Дар'я Сергіївна

12

Іванова Дар'я Олександрівна

13

Ісаєва Анна Дмитрівна

14

Кліменко Олександр Володимирович

15

Кривошей Вадим Олександрович

16

Лукончик Ярослав Євгенович

17

Мараховська Анастасія Ігорівна

18

Мкртчян Діана Андріївна

19

Олійник Софія Денисівна

20

Петров Даніїл Денисович

21

Прусов Матвій Сергійович

22

Распопін Єгор Ігорович

23

Рибка Олександр Олександрович

24

Рой Іван Сергійович

25

Рясна Аріна Костянтинівна

26

Стрельніков Арсеній Денисович

27

Сулига Валерія Віталіївна

28

Харченко Артем Сергійович

29

Черкашина Уьляна Сергіївна

30

Чурілов Олег Євгенович

 

   з  7-А класу до 8-А класу    

   

П.І.

1

Агамалян Мирон Каренович

2

Анненков Владислав Андріїйович

3

Аргунова Валерія Ігорівна

4

Баранов Максим Русланович

5

Босенко Михайло Андрійович

6

Вараксін Владислав  Сергійович

7

Васяліна Каміла Володимирівна

8

Воронова Аделіна Дмитрівна

9

Гамезардашвілі Марія Романівна

10

Дерипаско Олексій Віталійович

11

Євдокімов Дмитро Олександрович

12

Каліберда Єлізавета Максимівна

13

Котляр Гліб Васильович

14

Крохмаль Олександр Іванович

15

Кудрявцева Марія Олегівна

16

Маляр Ольга Юріївна

17

Міндадзе Ніколоз Нугзарович

18

Місюра Жанна Дмитрівна

19

Морозов Богдан Павлович

20

Писарєва Анна Олексіївна

21

Ретинська Софія Валеріївна

22

Рунов Роман Олексійович

23

Соснов Іван Ігорович

24

Таранік Семмен Дмитрович

25

Тищенко Єгор Євгенович

26

Токар Денис Олексійович

27

Томашевська Дар'я Андріївна

28

Трісоліні Ванесса Моліна

29

Цегелніков Максим Володимирович

30

Цховребов Давид Михайлович

31

Штацька Софія Костянтинівна

32

Шштацька Єлізавета Костянтинівна

33

Юрченко Роман Олексійович

 

              з  7-Б класу до 8-Б класу    

   

П.І.

1

Абраменко Аліна В'ячеславівна

2

Андрощук Ярослав Олександрович

3

Атаманенко Олександр Русланович

4

Безнощук Андрій Романович

5

Вербицька  Анастасія  Володимирівна

6

Вінницька  Катерина Василівна

7

Гудабандзе Тамаз Давітович

8

Долженков Олександр Олексійович

9

Домчевська Валерія Сергіївна

10

Ємченко Євген Євгенович

11

Замора Анна Павлівна

12

Зозуля Ярослав Віталійович

13

Іванілов Ілля Владиславович

14

Коваленко  Віолетта Олександрівна

15

Костіна Поліна Сергіївна

16

Лугова Дар'я Олександрівна

17

Луговой Данило Андрійович

18

Маліцький Кирил Андрійович

19

Науменко Марія Сергіївна

20

Паринська Валерія Іванівна

21

Петрищев Ігор Володимирович

22

Сазонов Дмитро Владиславович

23

Семенко Владислав Олегович

24

Семенченко Наталія Олегівна

25

Сидоренко Павло Андрійович

26

Сімонян Карен Саргісович

27

Сотнікова Тіна Онісеївна

28

Срібний Максим Дмитрович

29

Стратійчук Ярослав Максимович

30

Федоров Микита Тарасович

31

Хрипкевич Максим Русланович

32

Шипілов Даніїл Костянтинович

 

з 8-А класу до 9-А класу    

П.І.

1

Антонов Микита Ігорович

2

Бойко Дмитро Юріойвич

3

Бондаренко Дар`я Ігорівна

4

Бутурлімов Андрій Володимирович

5

Варлашкіна Орина Олександрівна

6

Гобелкова Анастасія Олександрівна

7

Голиш Олександра Василівна

8

Головінова Марія Олександрівна

9

Грибняк Олександра Андріївна

10

Гринченко  Ксенія Миколаївна