Нова українська школа

Ознайомитися з Концепцією Нової Української школи можна на сайті МОН України за посиланням https://mon.gov.ua/ua/tag/nova-ukrainska-shkola

НУШ

Перші класи в 2018/2019 н.р. працюють за програмою " Нова українська школа"
   Школа має бути відображенням змін у суспільстві навколо нас. Сьогодні фахівці з різних країн можуть збиратися в якійсь країні чи місті Х, обговорити найважливіші проблеми, виробити концепцію та роз'їхатися в різні боки світу знову. Це саме має працювати і в школі, у якій важливо навчити дітей комунікувати між собою, працювати у команді й розробляти спільні програми.
   Школа — це мініатюрна копія суспільства, життя у якій має базуватися на принципах саморегуляції. Навчання має бути цікавим, а не примусовим. Кожен має знайти свою форму навчання, використовуючи інструменти формальної, неформальної та інформальної освіти.

Гра «Ситуація успіху»
(на тлі музики «Давайте говорити один одному компліменти»)
Нам дуже рідко говорять добрі слова з приводу нашої професійної діяльності, але ж без теплого слова і влітку холодно. Я думаю, щоб зараз ви сіли поруч з тією людиною, яку ви  знаєте не тільки як педагога, методиста, педагог-організатора або заступника директора, але і як людину, з якою вам приємно спілкуватися. У вас є унікальна можливість висловити свої добрі думки і почуття по відношенню до праворуч  сидячого сусідова з приводу його професійних якостей. Для цього необхідно взяти в свою руку руку сусіда і сказати йому ці слова.Така відвертість  переконує в неповторності, незамінності педагогічних особистостей, в тому, що ДІТИ в надійних руках,  педагоги відчувають власну цінність, поважають колег, люблять дітей.