Структура методичної роботи та склад методичної ради

Структура методичної роботи на 2023/2024 н.р.

методична рада
педагогічна рада
предметні методичні об'єднання
школа молодого вчителя

Склад  методичної ради на 2023/2024 н.р.

Голова метод ради – Пасякова О.С
Заступник голови - Железняк М.В.
Секретар - Вороненко Т.Ж.

Керівники методичних об`єднань :

Попельнюк О.Л., член ради,  керівник  методичного об`єднання  вчителів суспільно-гуманітарного циклу, секретар Савицька А.О.

Перфілова  О.А., член ради,  керівник методичного об`єднання вчителів математики, інформатики,фізики, секретар Тронько В.В.

Альбовська Г.В., член ради, керівник методичного об`єднання  вчителів англійської мови, секретар Кладовщиков М.М.

Вожжова Н.Д., член ради, керівник  методичного об`єднання  вчителів природничих дисциплін, секретар Ткаченко К.І.

Діковінкіна Т.Є, член ради, керівник методичного об`єднання вчителів початкової  школи, секретар Нестеренко Н.І.

Протосавицька, член ради,  керівник методичного об`єднання вчителів оздоровчо- естетичного циклу, серктар Євтифієв Д.С.

Садловська Л.С., член ради, керівник методичного об`єднання класних керівників, серктар Вороненко Т.Ж.

Чебнєва А.В. - керівник школи "Молодий та класний"