20 бер. 2023

Вітаємо, команду "Авангард" з ІІ міцем у міському науково-практичному конкурсі серед закладів загальної середньої освіти «Основи безпеки життєдіяльності» та Ісаєву Анну з ІІ місцем в особистій першості

"Книги що надихають"

Учні школи взяли участь у марафоні від Департаменту освіти "Книги що надихають"

СпівДія заради дітей

18 бер. 2023

Благодійний хокейний турнір в США

Харківські "Берсерки" посіли ІІ місце у благодійному хокейному турнірі в США. Вітаємо Гутченка Матвія, учня 7-В класу та Надушкіна Єгора , учня 6-Б класу нашої школи які є членами переможної команди.
13 бер. 2023

До Дня народження Тараса Григоровича Шевченка

Протягом тижня до Дня народження українського поета Т.Г.Шевченка пройшли тематичні години, проведено конкурс онлайн малюнків відео проектів, декламування віршів.
8 бер. 2023

Зі святом весни та жіночої краси- 8 Березня!

Учні закладу представили свої фото та малюнки в яких показали як вони вітають своїх улюблених жінок зі святом весни та жіночої краси - 8 Березня!
6 бер. 2023

Вітаємо, ученицю 6-Б класу Лайс Маргариту зі Срібною медаллю на Чемпіонаті України

Лайс Маргарита зайняла ІІ місце у Національних змаганнях - Чемпіонат України з легкоатлетичного двоборстаа, м.Київ.Єдина хто представляв Харків і область у цих змаганнях.
24 лют. 2023

24.02.2023- Рік незламності України

Річниця повномаштабної війни в України. У своїх відео та фото роботах учні закладу освіти та вчителі згадають 365 важких днів та закликають до Віри в немзламніть та перемогу.
21 лют. 2023

Міжнародний день рідної мови

До Міжнародного дня рідної мови учні підготували низку малюнків. Під час уроків та на виховних годинах дітям було нагадано про культурне розмаїття і багатомовність світу та й про право кожного розмовляти рідною мовою у своїй країні.
20 лют. 2023

День вшанування героїв Небесної сотні