Комунальний заклад "Харківський ліцей №160 Харківської міської ради"

7 лют. 2023

День Безпечного інтернету

Учні та вчителі закладу долучились до теми безпечного інтернету.
6 лют. 2023

Марафон "Добро починається з тебе"

Учні ХЗОШ № 160 протягом лютого приймають участь у марафоні добра "Добро починається з тебе" який приурочений до "Дня спонтанного прояву доброти"
1 лют. 2023

Робота пункту "Незламності" на базі ХЗОШ № 160

При ХЗОШ№160 продовжує працювати пункт "Незламності" де жителі мікрорайону можуть отримати гаряче харчування.У разі тривалого аварійного відключення електроенергії можно зарядити телефони та випити чаю.
31 січ. 2023

Учні пільгових категорій отримали від благодійного фонду UNISEV рюкзаки з канцтоварами

31 січ. 2023

30.01.2023 відбулась онлайн зустріб з представниками ювенальної превенції

В межах проекту "Шкільний офіцер поліції" відбулась онлайн зустріч зі здобуввачами 5-х класів. Під час якої, діти взяли участь у дискусії з питання створення безпечного середовища.
29 січ. 2023

День пам'яті Героїв Крут

29 січня в Україні відзначається річниця бою під Крутами, який для українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність.
27 січ. 2023

День пам'яті жертв Голокосту

Сьогодні в Україні і світі відзначають Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту.
24 січ. 2023

Лекції з безпеки життя

З 21.01.2023 здобувачі освіти на виховних годинах прослухають цикл лекції від представників МВС, ДСНС щодо поводження з огонем, поведінки на льоду, поводження з вибухонебезпечними предметами
22 січ. 2023