Комунальний заклад "Харківський ліцей №160 Харківської міської ради"

22 трав. 2023

Загальношкільна конференція 22.06.2023

Загальношкільна конференція закладу відбудеться 22 червня об 11 годині в форматі он лайн. Посилання на zoom буде на вайбері учасників
19 трав. 2023

Дня пам'яті жертв політичних репресій 21 травня 2023 року.

6 квіт. 2023

"Міжнародний день спорту на благо розвитку і миру"

В Міжнародний день спорту на благо розвитку і миру, учні всіх класів презентували своїх спортсменів. Серед яких багато гімнастів, футболістів, акробатів, хокеїстів, теквондистів. Також учні в цей день презентували як вони присвячують свій день спорту.
3 квіт. 2023

Вітаємо, учня 7-В класу Гутченко Максима.

Гутченко Максим у складі команди Select Team "Харківські Берсерки" здобув срібні нагороди на міжнарожному турнірі Hockey For Heroes в Чікаго та отримав почесну грамоту від директора Департаменту сім'ї, молоді та спорту Власенко О.Д.
3 квіт. 2023

"Міжнародний день дитячої книги"

02 квітня в усьому світі святкують "День дитячої книги"учні нашого закладу теж представили свої улюблені книжки.
20 бер. 2023

Вітаємо, команду "Авангард" з ІІ міцем у міському науково-практичному конкурсі серед закладів загальної середньої освіти «Основи безпеки життєдіяльності» та Ісаєву Анну з ІІ місцем в особистій першості

"Книги що надихають"

Учні школи взяли участь у марафоні від Департаменту освіти "Книги що надихають"

СпівДія заради дітей

18 бер. 2023

Благодійний хокейний турнір в США

Харківські "Берсерки" посіли ІІ місце у благодійному хокейному турнірі в США. Вітаємо Гутченка Матвія, учня 7-В класу та Надушкіна Єгора , учня 6-Б класу нашої школи які є членами переможної команди.
13 бер. 2023

До Дня народження Тараса Григоровича Шевченка

Протягом тижня до Дня народження українського поета Т.Г.Шевченка пройшли тематичні години, проведено конкурс онлайн малюнків відео проектів, декламування віршів.