ЗАХОДИ з безпеки життєдіяльності У 2023-2024 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ

Безпека дітей під час війни є важливим питанням для дорослих!
    Життя в сучасних реаліях є дуже складне і знання з безпеки життєдіяльності є неабияк важливим його компонентом, як для дорослих так і для дітей.
Рекомендуємо дотримуватись правил, наведених у пам'ятці правил поведінки під час війни.

Правила поведінки під час небезпеки та сигналів тривоги

МІННА БЕЗПЕКА

ЮНІСЕФ спільно з Державною службою надзвичайних ситуацій та Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України підготували освітнє відео з песиком Патроном про ризики тих вибухонебезпечних предметів, які можна зустріти на території України. У фільмі розповідається, що таке вибухові елементи касетних боєприпасів, як вони виглядають, у чому їхня небезпека та де можуть ховатися ці підступні вибухові предмети. Пам'ятайте головне правило — побачили підозрілий предмет: Не підходь! Не чіпай! Телефонуй 101!