11 жовт. 2018

Відвідування музею ім А.С.Макаренка

10 вер. 2018

Олімпійський тиждень стартовав!

Сьогодні, 10 вересня стартовав олімпійський тиждень, який розпочався лінійкою та підняттям олімпійського прапору. На флешмобі діти зарядилися енергією , познайомилися з планом проведення змагань.
3 вер. 2018

Вітаємо всіх з початком нового навчального року!

На нашу святкову лінійку завітали почесні гості: голова Харківської обласної адміністрації Світлічна Ю.О. та голова адміністрації Немишлянського району Топчій Т.В., які побажали учням успіхів та нових зверщень
23 черв. 2018

Вітаємо випускників!

Вітаємо випускників! Любі діти! Бажаємо Вам бути успішними, наполегливими, сміливо йти до своєї мети!
15 черв. 2018

Завершення роботи дитячого закладу відпочинку

30 трав. 2018

ДИТЯЧИЙ ЗАКЛАД ВІДПОЧИНКУ " МОВНИЙ ТАБІР"

ДИТЯЧИЙ ЗАКЛАД ВІДПОЧИНКУ " МОВНИЙ ТАБІР" ПРИЙМАВ СЬОГОДНІ ВОЛОНТЕРІВ З РІЗНИХ КРАЇН СВІТУ
25 трав. 2018

Зі святом останнього дзвоника!

Ось і пролунав останній дзвоник 2017/2018 н.р.
23 трав. 2018

В рамках тижня фізичної культури сьогоді відбувся волейбольний матч учнів з вчителями.

21 трав. 2018

Зльот обдарованних

21 травня в адміністрації управління освіти відбувся зльот учнів- переможців Всеукраїнських олімпіад. Від нашої школи була нагороджена Гаміловська Даша- переможеця Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів шкільних музеїв.
21 трав. 2018

22 травня випускники 11-х класів пишуть ЗНО з математики