20 бер. 2023
Вітаємо, команду "Авангард" з ІІ міцем у міському науково-практичному конкурсі серед закладів загальної середньої освіти «Основи безпеки життєдіяльності» та Ісаєву Анну з ІІ місцем в особистій першості

Вітаємо, команду "Авангард" з ІІ міцем у міському  науково-практичному конкурсі серед закладів загальної середньої освіти «Основи безпеки життєдіяльності» та Ісаєву Анну ученицю 10А класу з ІІ місцем в особистій першості.Переможці та призери конкурсу нагороджені дипломами Департаменту освіти та пам’ятними подарунками. Усі школярі отримали сертифікати учасників конкурсу від Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова.