Вітаємо переможців ІV міського науково-практичного конкурсу "Основи безпеки життєдіяльності"

5 бер. 2019
2 березня 2019 року на базі Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова відбувся ІV міський науково-практичний конкурс дляучнів 10-11-х класів закладів загальної середньої освіти «Основи безпеки життєдіяльності».

Конкурс проводився Департаментом освіти Харківської міської спільно з Харківським національним університетом міського господарства імені О.М. Бекетова ради в межах реалізації Комплексної програми розвитку освіти м. Харкова на 2018–2022 роки та з метою створення сприятливих умов для реалізації та розвитку творчих здібностей талановитої учнівської молоді, формування в учнів свідомого ставлення до свого життя та здоров’я, оволодіння основами здорового способу життя, життєвими навичками безпечної для життя і здоров'я поведінки у повсякденному житті та при виникненні надзвичайних ситуацій, популяризації основних правил безпечної життєдіяльності серед молоді.

Команда «Авангард» Харківської загальноосвітньої школи № 160 Харківської міської ради Харківської області, яка представляла Немишлянський район, зайняла І місце.

До складу команди входили учні 10-А класу Коновалов Владислав, Слинько

Марина, Ільченко Дар`я, Черкашина Ксенія та Батура Майя.

І місце в особистій першості (теоретичний тур) отримала Ільченко Дар`я.