20 лют. 2023

20 лютого День Героїв Небесної Сотні

День Героїв Небесної Сотні відзначають щорічно 20 лютого згідно з Указом президента України від 11 лютого 2015 року .
17 лют. 2023

Вітаємо переможців Всеукраїнської олімпіади.

Вітаємо ученицю 10а класу ХЗОШ 160 Ісаєву Анну, яка посіла ІІ місце в ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з правознавства (учитель Савицька А.О.) та ІІІ місце в ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з фізики (учитель Полшведкіна Л.Б.)
17 лют. 2023

17 лютого День спонтаного прояву доброти

У цей день так і протягом лютого нащі учні активно представляли свої фото та відео роботи в межах проекту "Добро починається з тебе"
16 лют. 2023

16 лтого - День Єднання

Сьогодні ми відзначаємо День Єднання. Учні та вчителі закладу активно долучились да акції. Учні представили свої фото та відео проекти а вчителі провели виховні заходи.
15 лют. 2023

День вшанування пам'яті учасників бойових дій на території інших держав

У закладі освіти проведено виховні години до Дня вшування пам'яті учасників бойових дій на території інших держав.
7 лют. 2023

День Безпечного інтернету

Учні та вчителі закладу долучились до теми безпечного інтернету.
6 лют. 2023

Марафон "Добро починається з тебе"

Учні ХЗОШ № 160 протягом лютого приймають участь у марафоні добра "Добро починається з тебе" який приурочений до "Дня спонтанного прояву доброти"
1 лют. 2023

Робота пункту "Незламності" на базі ХЗОШ № 160

При ХЗОШ№160 продовжує працювати пункт "Незламності" де жителі мікрорайону можуть отримати гаряче харчування.У разі тривалого аварійного відключення електроенергії можно зарядити телефони та випити чаю.
31 січ. 2023

Учні пільгових категорій отримали від благодійного фонду UNISEV рюкзаки з канцтоварами

31 січ. 2023

30.01.2023 відбулась онлайн зустріб з представниками ювенальної превенції

В межах проекту "Шкільний офіцер поліції" відбулась онлайн зустріч зі здобуввачами 5-х класів. Під час якої, діти взяли участь у дискусії з питання створення безпечного середовища.