Шкільні музеї

Юні музеєзнавці . Голова ради музею Гаміловська Даша, посіла ІІ місце на Всеукраїнському конкурсі екскурсоводів музеїв закладів освіти " Край, в якому я живу"

Чередниченко Анжела та Дмитренко Анна - ІІІ місце в обласному турі конкурсу творчих робіт " Об єднаймося ж , брати мої"

Переможцями обласного  конкурсу екскурсоводів  стали учні  Гаміловська Д. та Петриченко Ю.. Вітаємо Вас!

Завдання шкільних музеїв

1. Формування в учнiв нацiональної свiдомостi, любовi до рiдної землi.
2. Забезпечення духовної єдностi поколiнь та вивчення пам'яток матерiальної i духовної культури.
3. Формування освiченої творчої особистостi та сприяння вiдродженню i розбудови нацiональної системи освiти.
4. Формування громадянських цiнностей через залучення до створення музею.
5. Збереження шкiльних традицiй.

Музей « Пам’ять» та Музей “Історія культури Слобожанщини”

Музей «Пам’ять» колишніх в’язнів нацистських концтаборів має військово-патріотичний напрям. Музей засновано на підставі рішення педагогічної ради школи №6 від 18.05.1989р.  Музей "Історія культури Слобожанщини" було відкрито  до  350-річчя заснування м. Харкова.

22 вересня 2016 року в школі відзначено День партизанської слави,на який завітав голова обласної ради борців-антифашистів

Малицькій І.Ф..Радою музея школи проведено конференцію для учнів 8-11 класів.

"Музей колишніх в'язнів концтборів "Пам'ять" нагороджено дипломом ІІ ступеня на міському конкурсі огляді шкільних музеїв у 2014 році в номінації "Кращий військово-патріотичний музей-2014"

Директор музейного комплексу - Лисенко Людмила Григорівна, вчитель історії.

Режим роботи музейного комплексу

Середа з 15.00 - до 17.00

П’ятниця з 15.00 - до 17.00

Експозиційні розділи музею "Пам'ять":
                      1.      «Ми пам’ятаємо їхні імена».

2.      «Долі людські».

3.      «Діти воєнного часу».

4.      «Діти – жертви фашизму».

5.      «Марш смерті в нацистських концтаборах».

6.       «Шлях страждань і сліз».

7.      «Ім’я на карті міста».

8.      «Колекція предметів домашнього вжитку часів війни».

9.       «Одяг в’язня концтабору».

В експозиціях музею „ Історії  і культури Слобожанщини „

представлено традиційний одяг, предмети побуту населення нашого регіону. Окремий розділ музею присвячений славетним слобожанам.