Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №160 Харківської міської ради Харківської області

   





ДПА Важлива інформація

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Розклад проведення

державної підсумкової атестації учнів 4-х  класів

за курс школи І ступеня

 

Дата

Предмет

Форма

проведення

ДПА

Клас

Кількість

учнів

Час

Кабінет

14.05.2019

Математика

письмово

4-А

33

9.25

№ 31

14.05.2019

Математика

письмово

4-Б

34

9.25

№ 43

16.05.2019

Українська мова

письмово

4-А

33

9.25

№ 31

16.05.2019

Українська мова

письмово

4-Б

34

9.25

№ 43

 

СКЛАД

ДЕРЖАВНИХ АТЕСТАЦІЙНИХ КОМІСІЙ В 4-Х КЛАСАХ

ХАРКІВСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 160

ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ЗА КУРС ШКОЛИ І СТУПЕНЯ

 

Клас

Предмет

Голова комісії

Вчитель

4-А

Математика

Шевченко Лариса Вікторівна

Коковіна Любов Федорівна

4-Б

Математика

Пасякова Олена Семенівна

Градиська Людмила Олександрівна

4-А

Українська мова

Пасякова Олена Семенівна

Коковіна Любов      Федорівна

4-Б

Українська мова

Шевченко Лариса Вікторівна

Градиська Людмила Олександрівна

 

 

Розклад проведення

державної підсумкової атестації учнів 9-х  класів

за курс школи II ступеня

 

Дата

Предмет

Форма прове­дення ДПА

Клас

Кількість

учнів

Час

Кабінет

29.05.2019

Українська мова

письмово

9-А

28

9.00

47

29.05.2019

Українська мова

письмово

9-Б

33

9.00

49

31.05.2019

Математика

письмово

9-А

28

9.00

36

31.05.2019

Математика

письмово

9-Б

33

9.00

39

04.06.2019

Іноземна мова               (англійська)

письмово

9-А

28

9.00

46

04.06.2019

Іноземна мова               (англійська)

письмово

9-Б

33

9.00

49

 

СКЛАД

державної атестаційної комісії для проведення державної підсумкової

атестації учнів 9-х класів  за курс повної загальної середньої освіти

 Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 160

Харківської міської ради Харківської області

у 2018/2019 навчальному році

 

Назва

предмета

(вид ДПА)

Склад комісії

Який предмет викладає

Освіта

Голова

(посада)

Учитель, який

викладає

Члени комісії

Що закінчив  

   Коли

Спеціальність за

дипломом

Українська

мова

(письмово)

29.05.2019

9-А

Шевченко Лариса Вікторівна

( директор школи)

 

 

образотворче мистецтво

вища, Мінський  державний  університет

1988

учитель географії

 

Гаркавець Антоніна Олександрівна

 

українська мова та література

вища, ХДПІ         ім. Г.С.Сковороди

1975

учитель  української мови та літератури

 

 

Павлюк Валентина Яківна

українська мова та література

вища,  ХДУ ім.Горького

1988

учитель  української мови та літератури

Українська

мова

(письмово)

29.05.2019

9-Б

Пасякова    Олена     Семенівна (заступник директора      з НВР)

 

 

історія

вища,  ХДУ           ім. Горького 

1986

історик, викладач історії та суспільно-політичних наук

 

Вороненко Тетяна Журівна

 

українська мова та література

вища, ХДПІ                ім. Г.С. Сковороди

1990

філолог, викладач української мови та літератури

 

 

Садловська Лариса   Сергіївна

українська мова та література

вища,  Камянець-Подільський  державний   педагогічний  інститут

1978

учитель української мови та літератури


Математика

(письмово)

31.05.2019

9-А

Пасякова

Олена

Семенівна

(заступник директора
з НВР)

 

 

історія

вища,  ХДУ           ім. Горького 

1986

історик, викладач історії та суспільно-політичних наук

 

Головінова Наталія Василівна

 

математика

вища, ХДПІ

 ім.Г.С.Сковороди

 1982

учитель математики

 

 

Перфілова Олена  Андріївна

математика

вища, ХДПІ
ім. Г.С.Сковороди

 1979

учитель математики

Математика

(письмово)

31.05.2019

9-Б

Шевченко

Лариса

Вікторівна

(директор школи )

 

 

Образотворче мистецтво

вища, Мінський державний університет

1988

учитель географії

 

Михайлова

Людмила

Володимирівна

 

математика

вища, Сімферопольський державний

університет

 1977

учитель математики

 

 

Тронько    Валентина Вікторівна

математика

вища, ХДПІ
ім. Г.С.Сковороди

2015

учитель математики

Іноземна мова (англійська мова)

(письмово)

04.06.2019

9-А

Пасякова

Олена

Семенівна
(заступник
директора
з НВР)

 

 

історія

вища,

ХДУ

ім. Горького

1986

історик, викладач історії і суспільно-політичних дисциплін

 

Даниленко Інна Степанівна

 

іноземна

(англійська)      мова

ХДПІ

ім. Г.С.Сковороди

Харківський інститут  соціального прогресу

2014

 

2002

 

 

 

 

вчитель англійської

мови

 

 

Суховерхова

Олена   Петрівна

Іноземна

(англійська)

вища,

ХДПІ

ім. Г.С.Сковороди,                ХДПУ               ім.Г.С.Сковороди

1996
       

 

 

 

2012

 

 

учитель української мови та літератури, історії,  учитель англійської

мови

 

Іноземна мова (англійська

мова)

(письмово)

04.06.2019

9-Б

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Шевченко

Лариса

Вікторівна

(директор школи)

 

 

Образотворче мистецтво

вища, Мінський  державний університет

1988

Географ, викладач географії

 

Альбовська Ганна Володимирівна

 

Іноземна

(англійська)вмова

вища, ХДПІ     ім.Г.С. Сковороди,

 

1995

 

 

  2002        

учитель англійської мови   

 

 

 

Кануннік  Олена Михайлівна

Іноземна

(англійська)

вища,

   Слов′янський державний педагогічний інститут

 
                   2004        

 

 

 

 

 

учитель української мови та літератури,   учитель англійської

мови